Tramwaje "Juliusz" i "Baba Jaga" kursować będą na dwóch trasach:
Wrocław: tramwaje zabytkowe - trasa czerwona:
(początek trasy) pl. Teatralny - ul. Świdnicka - ul. Podwale - ul. Krupnicza - ul. Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - pl. Społeczny - most Pokoju - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Stadion Olimpijski - Hala Ludowa (koniec trasy).
Wrocław: tramwaje zabytkowe - trasa żółta:
(początek trasy) Hala Ludowa - most Szczytnicki - ul Bujwida - ul. Sienkiewicza - pl. Bema - most Uniwersytecki - Uniwersytet Wrocławski - Kazimierza Wielkiego - pl.Teatralny (koniec trasy).
Rozkład jazdy linii zabytkowej
SOBOTY i 1 MAJA:
Trasa czerwona:
pl. Teatralny (odjazdy) - 12.00; 14.00; 16.00, 18.00;
pl. Dominikański - 12.20; 14.20; 16.20;18.20
Hala Stulecia - 12.50; 14.50;16.50; 17;50,18.45
Trasa żółta:
Hala Stulecia - 13.00; 15.00;17;00;19;00
Pl. Dominikański - 13.40,15.40,17.40,19.30
pl. Teatralny - 13.50,15:50;17:50;19:45
NIEDZIELE:
Trasa czerwona:
pl. Teatralny - 12.00,13.00,14.00,15.00,16.00,17.00,18.00,19.00,
pl. Dominikański - 12.20, 13.20, 14.20, 15.20, 16.20, 17.20, 18.20, 19.20, 20.20,
Hala Stulecia - 12.55,13.55,14.55,15.55,16.55,17.55,18.55
Trasa żółta:
Hala Stulecia - 13.00,14.00,15.00,16.00,17.00,18.00,19.00
pl. Dominikański - 13.40,14.40, 15.40,16.40,17.40,18.40,19.40,
pl. Teatralny - 13.50,14.50,15.50,16.50,17.50,18.50,19.45
WROCŁAW: ZABYTKOWE TRAMWAJE - CENNIK BILETÓW:
jedna trasa: normalny 4,00 zł, ulgowy 2,00 zł
obie trasy: normalny 6,00 zł, ulgowy 3,00 zł
Przystanki: pl. Teatralny, pl. Dominikański, pl. Grunwaldzki, Hala Stulecia
___________________________________________________________
WARTO BYĆ ŻYCZLIWYM W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ - AKCJA SPOŁECZNA:
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?