#WspieramyLokalnyBiznes - usługi kosmetyczne - te firmy działają online i zdalnie w dolnośląskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Wesprzyj lokalny biznes w dolnośląskim!
Wesprzyj lokalny biznes w dolnośląskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z dolnośląskiego, w branży „usługi kosmetyczne”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w dolnośląskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi kosmetyczne”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

ZDROWIE I URODA – gabinety kosmetyczne, fryzjerskie

Wrocław

Akademia Zdrowego Żywienia

Konsultacje dietetyczne


ELC Wojciech Felińczak

Wojtek Felińczak - Dietetyk: We współpracy ze swoimi pacjentami stawiam na szczerość i tego samego oczekuję od nich. Jest to warunkiem udanej współpracy. Otwarcie mówię o tym, co jest możliwe do zrealizowania w określonym czasie. Nie wierzę w drogę na skróty i zawsze uprzedzam o wysiłku, jaki trzeba włożyć w zrealizowanie założonego celu. Zapewniam również, że osiągane efekty są tego warte.


CHIC Nails

Najlepsze Paznokcie we Wrocławiu zrobisz w salonie stylizacji paznokci CHIC Nails.


Zobacz inne branże w regionie

Południowokoreańska oferta budowy elektrowni jądrowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie