#WspieramyLokalnyBiznes - dealerzy i komisy - te firmy działają online i zdalnie w dolnośląskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy wiesz, że w dolnośląskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w dolnośląskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z dolnośląskiego, w branży „dealerzy i komisy”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w dolnośląskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „dealerzy i komisy”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

MOTORYZACJA – dealerzy i komisy, samochody używane

Wrocław

Moto-Point

W naszym sklepie motocyklowym znajdziesz aktualne nowości dla siebie i swojego motocykla. Gwarantujemy fachową i wykwalifikowaną obsługę, która chętnie odpowie na Twoje pytania. Proponujemy największy wybór bezpiecznej i komfortowej odzieży motocyklowej, dzięki której poczujesz się pewniej na drodze.


Lubin

Myjnia ręczna VIP CAR


Oleśnica

Perfect Clean

Od sześciu lat świadczymy usługi związane m.in. ze sprzątaniem. Oferujemy także profesjonalne usługi ozonowania pomieszczeń. Jako jedni z niewielu w regionie posiadamy urządzenia, które generują 60000 mg ozonu na godzinę. Ozonujemy biura, mieszkania, karetki, szpitale, przychodnie. Wystawiamy też stosowne certyfikaty potwierdzające dokonanie usługi.


Zobacz inne branże w regionie

Południowokoreańska oferta budowy elektrowni jądrowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie