Wrocław Fashion Outlet: wracają najlepsze rabaty i WROwerowy serwis

Materiał informacyjny Wrocław Fashion Outlet
Już od 4 maja wraca możliwość zakupów ze zniżkami do – 70% od cen podstawowych we Wrocław Fashion Outlet. Do 11 maja robiąc zakupy na Granicznej 2 skorzystamy także z darmowego WROwerowego serwisu naszego jednośladu

Cieszymy się, że po wielu tygodniach zamknięcia nasze centrum znów wita miłośników mądrego kupowania. Nasze sklepy czekają zarówno z propozycjami stylizacji na powrót do pracy w biurze, jak i na wiosenno-letnie wyjazdy czy aktywności sportowe – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Od 4 do 11 maja wraca także WROwerowy serwis. – Akcja cieszyła się wielkim powodzeniem wśród naszych klientów, dlatego z przyjemnością spełniamy obietnicę jej powrotu po zakończeniu lockdownu. We Wrocław Fashion Outlet przywiązujemy ogromną wagę do zrównoważonego rozwoju, a promocja zrównoważonego transportu to jeden z jego kluczowych elementów. Takim działaniem pragniemy zachęcić naszych klientów do przesiadania się z samochodów na rowery – dodaje Katarzyna Warzecha. Z serwisu skorzystamy od poniedziałku do soboty od godz. 11:00 do godz. 19:00. Klienci, za okazaniem paragonu za dowolny zakup w centrum, będą mogli oddać swój jednoślad do serwisu w specjalnym punkcie na parkingu przed wejściem głównym. Dodatkowo, korzystający z zakupów w ramach programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club ozdobią swój rower, bidon, bądź inne akcesorium, a nawet swoją odzież. Partnerem akcji jest Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa. Eksperci tej organizacji będą też 7 i 10 maja podpowiadać klientom outletu m.in. na temat tego, jak bezpiecznie przemieszczać się na rowerze po Wrocławiu.

Najlepsze rabaty wracają

We Wrocław Fashion Outlet możemy zrobić zakupy od 30 do 70% taniej przez cały rok. Na ponowne otwarcie wiele marek przygotowało wyjątkowe oferty specjalne, które są dostępne bardzo często już podczas odwiedzin w samych salonach. Na łowców stylowych okazji czekają m.in.:

  • ASICS – 50% rabatu na drugą tańszą sztukę odzieży
  • Puma – drugi tańszy produkt za pół ceny, z kolei przy zakupie 3 sztuk możemy liczyć na zniżkę do – 70%
  • Alpine Pro – dodatkowe 20% rabatu przy zakupie dwóch produktówPepe Jeans – 30% rabatu przy zakupie trzech sztuk.

Bezpieczne zakupy dostępne

Od 4 maja możemy już zrobić zakupy w jedynym outlecie modowym Dolnego Śląska. Warto pamiętać, że wciąż obowiązują zasady wprowadzone przed lockdownem. Robiąc zakupy we Wrocław Fashion Outlet musimy pamiętać o korzystaniu z maseczek, które zasłaniają nasze usta i nos. – Zdrowie to dla nas priorytet, dlatego w naszym centrum funkcjonuje ponad 40 usprawnień, dzięki którym jeszcze skuteczniej dbamy o bezpieczeństwo nas wszystkich. Zachęcamy do korzystania z płynów do dezynfekcji rąk przy wejściach oraz w toaletach. Nasz serwis sprzątający dba o częstsze czyszczenie i dezynfekcję centrum – wyjaśnia Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. Z kolei system wentylacyjny dostarcza do centrum wyłącznie świeże powietrze z zewnątrz. Pracownicy outletu proszą o respektowanie zasad związanych z bezpiecznymi zakupami, w tym przestrzeganie limitu osób przebywającym w centrum i w każdym ze sklepów. Informacje o liczbie klientów są zawsze przy wejściu do każdego sklepu czy Wrocław Fashion Outlet. Wciąż jeszcze sprzedaż jedzenia odbywa się wyłącznie w opcji na wynos lub z dostawą. Wysoki standard norm bezpieczeństwa we wrocławskim outlecie w trakcie pandemii potwierdziła niezależna międzynarodowa firma certyfikująca Bureau Veritas, przyznając centrum certyfikat „Safer Shopping”.

Więcej informacji o bezpiecznych zakupach, niespodziankach i rabatach, jakie czekają na klientów Wrocław Fashion Outlet znajdziemy na www.wroclawfashionoutlet.com

Dodaj ogłoszenie