Wrocław Fashion Outlet: karnety na Nowe Horyzonty czekają

Materiał informacyjny Wrocław Fashion Outlet
W tym roku Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty powraca także w stacjonarnej odsłonie. Wrocław Fashion Outlet, sponsor tego niezwykłego wydarzenia, stwarza możliwość wygrania festiwalowych karnetów, wejściówek na kinowe pokazy oraz dostępów na seanse online.

We Wrocław Fashion Outlet od lat angażujemy się we wspieranie wartościowych projektów kulturalnych. Pozostajemy temu wierni także w kolejnym pełnym wyzwań roku – po raz czwarty, z przyjemnością wspieramy jeden z najważniejszych festiwali filmowych w Europie – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Cieszymy się, że w tym roku pasjonaci dobrego filmu będą mogli spotkać się zarówno w salach kinowych, jak i wziąć udział w pokazach online. To świetna okazja, żeby bawić się modą: przygotować stylowe kreacje na wizytę w kinie i coś wygodnego na domowe seanse. Dla uczestników przygotowaliśmy propozycje najmodniejszych festiwalowych stylizacji, a także zestawy inspirowane wybranymi filmami, które z przyjemnością w tym roku obejmujemy swoim patronatem.

Festiwalowe niespodzianki

Na spóźnialskich entuzjastów dobrego kina czekają jeszcze, niedostępne już w sprzedaży, karnety na cały festiwal. Wystarczy wziąć udział w konkursie, który trwa do 25 lipca na profilu Wrocław Fashion Outlet na Facebooku. W kolejnych tygodniach będzie można wygrać także bilety na pojedyncze seanse, a dodatkowa filmowa niespodzianka będzie czekać na członków programu Wrocław Fashion Club. W czasie Festiwalu, od 12 do 22 sierpnia, odwiedzających Kino Nowe Horyzonty witać będzie wyjątkowa modowo-filmowa strefa chill-outu, jak również stacja do ładowania telefonów i okazje do wygrania kart podarunkowych na outletowe zakupy w sercu Dolnego Śląska. Wrocław Fashion Outlet jest także patronem najbardziej stylowych filmów, jakie zobaczymy podczas tegorocznej edycji festiwalu. Będą to m.in. „The Sparks Brothers” o jednym z najważniejszych duetów wszech czasów, czy „Lux Aeterna” Gaspara Noe, powstała na zamówienie domu mody Yves Saint Laurent. Pełna lista tytułów zostanie ujawniona wraz z publikacją programu Festiwalu – 3 sierpnia.


Moda kocha kino

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to marka sama w sobie. To wydarzenie, które łączy świat kina artystycznego z możliwością odkrywania przez widzów kultur, wizjonerów kina, bezkompromisowych artystów – od debiutantów po niekwestionowanych mistrzów kina z całego świata. W programie tegorocznej edycji znajdą się retrospektywy Chantal Akerman, Angeli Schanelec oraz Apichatponga Weerasethakula. Wśród hitów tegorocznej edycji widzowie zobaczą także produkcje takie jak m.in. „Titane” Julii Ducournau, tegorocznej zdobywczyni Złotej Palmy w Cannes, czy „Drive my car” Ryusuke Hamaguchiego – zdobywcy nagrody za najlepszy scenariusz. Szczegółowy program Nowych Horyzontów poznamy w samo południe we wtorek 3 sierpnia. Dzień później o tej samej godzinie ruszy sprzedaż biletów na pokazy stacjonarne (poprzez stronę nowehoryzonty.pl), a w czwartek 5 sierpnia – dostępów na festiwal online. Bilety na pokazy w kinie będzie można kupić od 11 sierpnia w kasach Kina Nowe Horyzonty, dzień później w Teatrze Capitol, i od piątku 13 sierpnia w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Wcześniej będzie można je także wygrać w konkursie Wrocław Fashion Outlet.

Więcej o niespodziankach, jakie przygotowano dla miłośników kina i mody bez konieczności przepłacania można przeczytać na www.wroclawfashionoutlet.com

Dodaj ogłoszenie