Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Okazało się, ze koszulki były szczęśliwe –  Tomek i Maciej...

Wrocław: 120 osób walczyło w kwalifikacjach do finału zawodów Red Bull Paper Wings (ZDJĘCIA)

Okazało się, ze koszulki były szczęśliwe – Tomek i Maciej zdobyli wrocławskie mistrzostwo w swoich dyscyplinach. Samolot rzucony przez Maćka pokonał dystans 31 metrów, a Tomek w kategorii akrobatycznej oczarował swoim występem jury i zdobył maksymalną ilość punktów (30 pkt). Do grona wrocławskich triumfatorów dołączył Andrzej Strzała, któremu w kategorii lot na czas udało utrzymać się swój samolot w powietrzu przez 7,2 sekundy! Kolejnym przystankiem na mapie zawodów jest Szczecin. Już 2 marca (piątek) na terenie hali sportowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego studenci zmierzą się w lotniczej rywalizacji. Pozostałe eliminacje odbędą się w Krakowie, Toruniu, Łodzi, Gliwicach, Warszawie, Poznaniu, Białymstoku, Olsztynie i Gdańsku.

Zaskakujące pesto z pokrzywy. Poznaj przepis na bombę witaminową i smaczny dodatek

Z nim już zawsze będziesz wiedzieć ile wypić wody. Wykorzystaj kalkulator picia wody

Jedziesz odpocząć i pojawia się ona… Jak zapobiegać biegunce w czasie podróży?