WKS i Wisła przy ul. Oporowskiej [foto]

quercus
quercus
Śląsk Wrocław przegrał w ostatnim ligowym meczu z Wisłą Kraków 1:3. W drugiej połowie spotkania osłabionych brakiem jednego gracza wrocławian zdominowali Wiślacy.

WKS zagrał 2 października na stadionie przy ul. Oporowskiej z Wisłą Kraków. Stojący na czele tabeli Ekstraklasy krakowianie byli poza zasięgiem gospodarzy. W połowie pierwszej części meczu Wojskowi stracili Piotra Celebana. Obrońca został ukarany czerwoną kartką za faul na Pawle Brożku. Przed przerwą przyjezdni strzelili jedną bramkę, w drugiej połowie dołożyli jeszcze dwie, a honorowego gola dla Śląska zdobył Sebastian Dudek.