Walentynkowa promocja w KODANO Optyk! Drugie okulary za 1zł!

Artykuł sponsorowany Kodano Optyk
Tylko do 13.02 kupując jedną parę okularów, drugą tańszą otrzymasz za 1zł! Walentynkowa promocja w salonie KODANO Optyk we Wrocławiu to okazja do niezapomnianego prezentu dla ukochanej osoby. Zabierz swoją drugą połówkę do salonu KODANO i spraw jej radość!

Promocja 1+1

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a więc zapewne większość z nas stoi teraz przed nie lada wyzwaniem - wyborem idealnego prezentu dla bliskiej osoby. To na pierwszy rzut oka łatwe zadanie, często odkładane na ostatnią chwilę, zamienia się potem w pogoń za podarunkiem i robieniem mało przemyślanych zakupów. A kto nie byłby zachwycony nową parą designerskich okularów przeciwsłonecznych lub perfekcyjnie dobranych, stylowych okularów korekcyjnych? Przyjdź do salonu KODANO Optyk ze swoją drugą połówką i obdaruj ją wymarzoną parą okularów! Promocja obejmuje kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, a w każdym salonie można skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

1 salon we Wrocławiu i 24 w całej Polsce

W stolicy Dolnego Śląska salon KODANO Optyk zlokalizowany jest w:

• KODANO Optyk, Centrum Handlowe Borek, Al. Hallera 52, tel. 531 421 249

Salon powstał w listopadzie ubiegłego roku i oferuje kilkaset modeli okularów. Wybór jest zatem ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W salonie KODANO Optyk we Wrocławiu można kupić okulary znanych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce są aż 24 lokalizacje, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Loretto i wielu innych! Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok, dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 13 lutego w salonie KODANO Optyk we Wrocławiu trwa walentynkowa promocja : przy zakupie dowolnej pary okularów, drugie tańsze otrzymasz za 1 zł!

Dodaj ogłoszenie