Trzy zwycięstwa

(SKI)
Boks Dobry występ bokserów wrocławskiej Gwardii na kolejnym Grand Prix W Białymstoku odbyły się kolejne, trzecie już zawody Grand Prix Polski w boksie.

Boks

Dobry występ bokserów wrocławskiej Gwardii
na kolejnym Grand Prix

W Białymstoku odbyły się kolejne, trzecie już zawody Grand Prix Polski w boksie. Sześciu wrocławian walczyło w finałach, a trzech z nich wygrało.
W wadze do 51 kg wrocławianin Andrzej Rżany 48:20 wypunktował Adriana Frąckowiaka (PKB Poznań), w kategorii do 69 kg wygrał też Tariel Zankudeli (Gwardia Wr.), który w finale pokonał na punkty 36:22 Damiana Jonaka (Walka Zabrze). Trzecie zwycięstwo dla Gwardii odniósł Michał Kwietniewski (+91 kg), który w finale pokonał 34:15 klubowego kolegę Łukasza Zygmunta. Przegrali swe finałowe walki Artur Zwarycz (75 kg) z Mirosławem Nowosadą14:23 oraz Mateusz Malujda (91 kg) z Krzysztofem Zimnochem (Hetman) 19:49.
– To był udany start. Nie ukrywam, że chcemy zdobyć drużynowe mistrzostwo Polski, a przynajmniej medal – powiedział Ryszard Furdyna, trener Gwardii.