18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Trzy powody, dla których warto studiować na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Artykuł sponsorowany
Uniwersytet Ekonomiczny to najchętniej wybierana uczelnia ekonomiczna w Polsce. Bogata oferta kształcenia. Dziewięć kierunków studiów i blisko pięćdziesiąt specjalności pozwolą znaleźć coś dla siebie nawet najbardziej wymagając

Dziewięć kierunków studiów i blisko pięćdziesiąt specjalności pozwolą znaleźć coś dla siebie nawet najbardziej wymagającym.

Również tym, którzy chcą studiować w języku angielskim - program studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku finanse i rachunkowość Bachelor/Master Studies in Finance otwiera absolwentom szerokie możliwości kariery międzynarodowej w finansach.
Zainteresowani gospodarką globalną mogą wybrać program Bachelor in International Business Dla pasjonatów informatyki uruchomiliśmy w 2010 roku unikatowy kierunek „informatyka w biznesie”, dostępny również w wersji anglojęzycznej – Business Informatics.

O jakości edukacji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu świadczy fakt, że jesteśmy jedyną uczelnią ekonomiczną w Polsce i jedyną uczelnią publiczną we Wrocławiu, której wszystkie wydziały otrzymały w ocenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pierwszą kategorię naukową.

Aktywne życie studenckie
Kameralny kampus w zielonej dzielnicy Wrocławia, blisko centrum, sprzyja integracji środowiska i wspólnym inicjatywom, z których wiele weszło na stałe do kalendarza wydarzeń kulturalnych miasta. Blisko 30 kół naukowych daje możliwość realizacji pasji naukowych, a 12 organizacji studenckich działających na uczelni pozwala na zdobycie doświadczenia w realizacji dużych projektów i w pracy zespołowej.

Praca po studiach.

We Wrocławiu jest praca a nasi absolwenci są poszukiwanymi specjalistami. W rankingu „Rzeczpospolitej”, przeprowadzonym w 2010 r. w oparciu o opinie pracodawców z całej Polski, Uniwersytet Ekonomiczny jest drugą publiczna uczelnią ekonomiczną w kraju pod względem procentu absolwentów pracujących na stanowiskach menedżerskich.

Kształcimy menedżerów. Z sukcesem.

Dodaj ogłoszenie