Trudniej w obronie

(SKI)
Michał Jurecki był najskuteczniejszy w Chorbrym.
Michał Jurecki był najskuteczniejszy w Chorbrym. Fot. Wojtek Wilczyński
Piłka ręczna Chrobry wygrał, ale szczególnie do przerwy miał problemy z gdańskimi akademikami -Na szczęście bracia Jureccy, Krystian Kuta, który grał wreszcie od pierwszej minuty, i Adrian Marciniak ...

Piłka ręczna

Chrobry wygrał, ale szczególnie do przerwy miał problemy z gdańskimi akademikami

-Na szczęście bracia Jureccy, Krystian Kuta, który grał wreszcie od pierwszej minuty, i Adrian Marciniak nadrabiali te straty. Było kilka remisów, ale tuż przed przerwą odskoczyliśmy, a po wznowieniu gry nawet na dwa gole - powiedział Stanisław Cenker, kierownik drużyny Chrobrego.
W drugiej połowie już nie pozwolili ambitnym młodym gościom na zbliżenie się. W 42 min wynik brzmiał 24:18, a po kilku następnych akcjach 26:20. W końcówce nie było wielkich emocji, bo głogowianie kontrolowali wynik. Reprezentacyjny skrzydłowy (młodzieżówka) Krystian Kuta wreszcie zagrał od początku, ale w II połowie zabrakło mu juz sił na walkę. Grzegorz Piotrowski był wpisany do protokołu, lecz ból biodra nie pozwolił mu na grę. Po kontuzji wystąpili również Piwko i Łuczyk. W sobotę Chrobry walczy w Kielcach z Vive, niepokonany lider przetestuje nasza młodzież.