Supra Kwidzyn - Radunia II Stężyca. 3:1 dla kwidzyńskiej drużyny w wyjazdowym meczu

OPRAC.:
Karolina Staniszewska
Zwycięski mecz Supry Kwidzyn.
Zwycięski mecz Supry Kwidzyn. Supra Kwidzyn
Supra Kwidzyn zwyciężyła w meczu wyjazdowym 20 serii gier IV Ligi. Kwidzynianie pokonali Radunię II Stężycę 3:1. Kolejny mecz Supry odbędzie się 23 marca na kwidzyńskim stadionie.

Supra Kwidzyn - Radunia II Stężyca

Supra Kwidzyn rozegrała mecz wyjazdowy 20 serii gier IV Ligi. Przeciwnikiem kwidzynian była Radunia II Stężyca, która dotychczas wygrała dwa mecze rundy rewanżowej. Do przerwy kwidzynianie przegrywali 0:1. W drugiej połowie za odrabianie strat wziął się Jacek Gretkowski, doprowadzając do remisu w 48. minucie gry. Później z rzutu wolnego przymierzył Darek Staniaszek, a wynik ustalił Przemysław Lewandowski.

Supra Kwidzyn 3 - 1 Radunia II Stężyca

Kolejny mecz Supra rozegra w Kwidzynie 23 marca o godzinie 11.00, a przeciwnikiem będą rezerwy świetnie radzącej sobie w 2. Lidze Chojniczanki Chojnice.