Śląsk Wrocław zremisował z Lechem Poznań 0:0 (WYNIK, ZDJĘCIA)

JU
Śląsk Wrocław - Lech Poznań, 15.07.2016
Śląsk Wrocław - Lech Poznań, 15.07.2016 Paweł Relikowski
Śląsk Wrocław zremisował z Lechem Poznań 0:0. Po 62 dniach przerwy piłkarska ekstraklasa wróciła do Wrocławia. 12 402 kibiców obejrzało w piątek, 15.07.2016 r., na Stadionie Wrocław spotkanie Śląsk - Lech. O ile w pierwszej połowie zarówno piłkarze z Wrocławia, jak i z Poznania kilkoma strzałami zagrozili bramkarzom, o tyle w drugiej połowie do 83 minuty żadna z drużyn nie oddała celnego strzału na bramkę. W 86 minucie Lech mógł wyjść na prowadzenie, ale Kownacki uderzył zbyt lekko i Pawełek zdołał obronić. 92 minuta to szansa dla Śląska - na bramkę strzela Morioka, ale Burić broni. We Wrocławiu 0:0.