Śląsk Wrocław zremisował z Koroną Kielce 1:1. Zobaczcie zdjęcia z meczu

quercus
quercus
Dzisiaj, 10 listopada, Śląsk na własnym stadionie zremisował z Koroną Kielce 1:1.

Właściwie trudno ocenić, czy remis 1:1 jest porażką, czy sukcesem. Z jednej strony Śląsk zmarnował okazję na zwycięstwo, które wypracowałby sobie bramką z pierwszej połowy, z drugiej wrocławska drużyna przez ponad 50 minut grała w dziesiątkę.

Z boiska musiał zejść Adam Kokoszka, który otrzymał dwie żółte kartki, drugą za faul na napastniku Korony i ta decyzja mogła wydawać się kibicom kontrowersyjna.

W wyjątkowo dobrej formie był w tym meczu Kelemen. Bramkę dla Śląska zdobył Paixao, gola dla Korona strzelił natomiast Sylwestrzak.

Składy:
Śląsk Wrocław: Kelemen - Pawelec, Grodzicki, Kokoszka, Dudu - Stevanović, Kaźmierczak - Hołota, Cetnarski, Plaku - Paixao

Korona Kielce: Małkowski - Stano, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak - Golański, Sobolewski, Jovanovic, Pylypczuk - Janota, Gołębiewski