Śląsk Wrocław wygrał z Legią Warszawa 1:0

7 grudnia o godz. 20:45 Śląsk Wrocław podejmuje Legię Warszawa. ...
7 grudnia o godz. 20:45 Śląsk Wrocław podejmuje Legię Warszawa. ... Dawid Antecki
Mistrz Polski kończy piłkarską jesień zwycięstwem na Stadionie Miejskim.

7 grudnia w ostatniej kolejce rundy jesiennej Śląsk Wrocław podejmował Legię Warszawę. Mecz stał na wysokim poziomie, jak przystało na spotkanie lidera Ekstraklasy z mistrzem Polski.

W pierwszej połowie stołeczna drużyna przeważała w posiadaniu piłki, natomiast wrocławianie groźnie kontrowali. Niemal przez godzinę żadnej drużynie nie udało się znaleźć drogi do bramki przeciwnika.

Dopiero w 55. minucie po rzucie rożnym bramkę głową strzelił Jodłowiec, asystował Sebastian Mila. W ostatnich minutach Legia rozpaczliwie poszukiwała gola wyrównującego, ale nie udało się piłkarzom z Warszawy pokonać Kelemena.

Mistrz Polski kończy rundę jesienną z 26 punktami na koncie. Mistrzem jesieni została Legia Warszawa.