Śląsk Wrocław wygrał z Lechem Poznań [foto]

Mariusz Kruczek
śląsk wrocław lech poznań| śląsk lech foto| śląsk lech bramki| śląsk lech
śląsk wrocław lech poznań| śląsk lech foto| śląsk lech bramki| śląsk lech Dawid Antecki
Wrocławska drużyna została liderem Ekstraklasy. Zobacz zdjęcia.

23 września Śląsk grał w 8. kolejce Ekstraklasy z Lechem Poznań. W szlagierze kolejki górą byli wrocławianie.

Worek z bramkami rozwiązał Celeban. Po dośrodkowaniu Sebastiana Mili, defensor Śląska intuicyjnie skierował futbolówkę między słupki gości. Przed końcem pierwszej połowy wynik podwyższył Łukasz Madej.

Po zmianie stron Lechici próbowali odwrócić losy spotkania, ale to Śląsk trafił kolejnego gola. Niecodziennym uderzeniem zabłysnął Diaz. Argentyńczyk wykorzystał wyjście Kotorowskiego przed pole karne, precyzyjnym strzałem z trzydziestu metrów pokonał bramkarza gości. Kolejorz odpowiedział bramką honorową Rudnevsa w 81. minucie. To było już 12 trafienie snajpera z Poznania w tym sezonie.

Zobacz: Zdjęcia z meczu Śląsk Wrocław vs. Lech Poznań

Śląsk wygrał 3:1 i zasiadł w fotelu lidera Ekstraklasy, jednak czy w nim pozostanie dowiemy się w poniedziałek po zakończeniu kolejki.