Śląsk Wrocław wygrał z Górnikiem Zabrze 2:1 [zdjęcia]

6 kwietnia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Śląsk podejmował ...
6 kwietnia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Śląsk podejmował ... Damian Mękal, damianmekal.pl
6 kwietnia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Śląsk podejmował zespół z Zabrza.

W sobotę, 6 kwietnia Śląsk Wrocław rozegrał spotkanie z Górnikiem Zabrze. Była to 21. kolejka ekstraklasy. Gola dla Górnika Zabrze strzelił w 39. minucie Prejuce Nakoulma.

Pierwszego gola dla Śląska strzelił Sebastian Mila. Długo utrzymywał się wynik 1:1. Dopiero w ostatnich minutach celny strzał na bramkę rywali oddał Piotr Ćwielong ze Śląska. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny z Wrocławia. Wynik pozwolił awansować Śląskowi na 3. miejsce w tabeli.