Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 3:1 [Wynik, Zdjęcia Z Meczu]

quercus
quercus
Śląsk pewnie wygrał z Widzewem na własnym stadionie. Zawodnicy Levego doprowadzili do wyniku 3:1.

Mecz Śląsk - Sevilla [bilety, ceny]

MECZ ŚLĄSK - SEVILLA [TRANSMISJA ONLINE, TV]. SPRAWDŹ, GDZIE OBEJRZEĆ MECZ

Śląsk Wrocław był bardzo zmotywowany po porażce z Sevillą FC (zobacz też: SEVILLA FC - ŚLĄSK WROCŁAW [WYNIK MECZU, ZDJĘCIA]). Pierwszą bramkę zdobyli wrocławianie - w 23. minucie, gdy Stevanović uderzył głową, a piłka odbiła się jeszcze od obu słupków. Kolejnego gola strzelił Paixao. Po przerwie  dobił Sebastian Mila, który wykorzystał podanie Paixao. Honorowego gola dla Widzewa zdobył Visnakovs, ale miało to miejsce dopiero w 76. minucie i było już za późno na odrabianie strat.

ŚLĄSK WROCŁAW - WIDZEW ŁÓDŹ. ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW

Teraz Śląsk czeka rewanż z Sevillą. Jeśli chcemy zagrać w fazie grupowej, to trzeba wygrać przynajmniej 3:0, a to może być bardzo trudne.