Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 2:1 [ZDJĘCIA]

Jakub Guder
Śląsk Wrocław w ostatnim w tym roku meczu pokonał GKS Bełchatów 2:1 (0:0). W pierwszej połowie pojedynek był wyrównany, ale to WKS dominował po przerwie. Bramki strzelili bliźniacy Paixao.

To był doprawdy godny powrót Marco Paixao na wrocławski stadion. Portugalczyk uczcił go ładną bramką, a Śląsk Wygrał 2:1 i całą zimę będzie zasiadał na fotelu wicelidera T-Mobile Ekstraklasy. Honorowego gola dla gości strzelił Ślusarski.

Wielka szkoda tylko, że spotkanie oglądało zaledwie trochę ponad 7 tys. kibiców i to mimo tego, że wrocławianie po raz kolejny zorganizowali akcję "Uczymy się dopingu" i wpuścili na trybuny za darmo dzieci ze szkół.