Śląsk Wrocław Buducnost Podgorica [Transmisja Online, Relacja Na Żywo, Bramki, Zdjęcia]

Mariusz Kruczek
25 lipca Śląsk Wrocław podejmuje Buducnost Podgorica.
25 lipca Śląsk Wrocław podejmuje Buducnost Podgorica. Dawid Antecki
25 lipca Śląsk Wrocław przegrał z Buducnost Podgorica 0:1.

Zobacz: Transmisja meczu Śląsk Wrocław - Buducnost Podgorica

25 lipca o godz. 20:45 Śląsk rozegrał rewanżowe spotkanie w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Wrocławianie po zwycięstwie 2:0 w Podgoricy byli faworytami do awansu do III rundy kwalifikacji (Zobacz: Relacja z pierwszego meczu Śląsk - Buducnost). Czarnogórcy postawili jednak wysokie wymagania podopiecznym Oresta Lenczyka.

Śląsk w dwumeczu wygrał 2:1. W kolejnej rundzie zagra z mistrzem Szwecji (Zobacz: Losowanie eliminacji Ligi Mistrzów na drodze Śląska New Saints FC lub Helsingborgs IF). Pierwszy mecz z Helsingborgiem już 1 sierpnia we Wrocławiu.

WYNIK DWUMECZU: 2:1

godz. 22:39 Ostatnie minuty piłkarze Śląska bronili korzystnego rezulatu dwumeczu. Pomimo przegranego spotkania we Wrocławiu z rywalizacji z Buducnost Podgorica zwycięsko wychodzą wrocławianie.

godz. 22:28

Kibice Buducnostu opuszczają stadion, lecą w ich stronę przedmioty rzucane przez sympatyków Śląska.

godz. 22:20 Kilka groźniejszych akcji gości. Buducnost szuka swojej szansy przynajmniej na dogrywkę. Orest Lenczyk zdaje się denerwować o losy spotkania. Trener Śląska ogląda mecz na stojąco przy bocznej linii boiska.

godz. 22:01
Śląsk dobrze rozpoczął drugą połowę. Dominuje na boisku i stwarza sytuacje podbramkowe. Czarnogórcy nadal są jednak niebezpieczni, grają szybkie kontry.

godz. 21:47
Gdy fani z Czarnogóry oglądają mecz w towarzystwie policjantów, po przeciwległej stronie wrocławianie dopingują bez koszulek.

Gorąco na trybunie B

godz. 21:32
PRZERWA. Pod koniec pierwszej połowy Śląsk zaczął grać lepiej. Przeprowadził składną akcję, która mogła się zakończyć zdobyciem gola.

godz. 21.30
Kibice Buducnostu oglądają spotkanie otoczeni przez kordon policjantów. Porządkowi wybili im z głowy rozróby. Czarnogórcy starają się dopingować, ale są zagłuszani przez fanów Śląska.

godz. 21:25 Śląsk Wrocław jest bezsilny wobec Czarnogórców. Stracona bramka spowodowała, że w szeregi wrocławian wkradła się nerwowość i chaos. Orest Lenczyk szybko reaguje. W 37. minucie za Mraza pojawia się na boisku Patejuk.

godz. 21:00
HELSINGBORG WYGRAŁ Z TNS 3:0.
Szwedzi awansowali do III rundy kwalifikacji, zmierzą się w niej ze zwycięzcą konfrontacji Śląsk - Buducnost.

godz. 20:59
Napięta sytuacja na trybunach między dwoma grupami kibiców zdominowała widowisko. Policjanci oddzielają sympatyków obu drużyn.

Tymczasem Buducnost obejmuje prowadzenie we Wrocławiu. Strzałem głową Kelemena pokonał Vukcević.

godz. 20:56 Na trybunę gości wprowadzana jest grupka kibiców z Czarnogóry. Między dwoma grupami dochodzi do utarczek słownych. Kibice Buducnostu biegają po całej trybunie gości, uspokaja ich spiker i służby porządkowe.

godz. 20:45

Rozpoczął się mecz rewanżowy II rundy el. Ligi Mistrzów. Kibice skandują: "O Śląsku jazda z k*rwami".

Transparent jaki pojawił się na trybunie B

**__godz. 20:00
*Gwizdami i okrzykiem "wypier\*laj" kibice przywitali piłkarzy z Czarnogóry, którzy wybiegli na rozgrzewkę. Zawodnicy Buducnostu trenują przy gwizdach płynących głównie z trybuny B.

godz. 19:46 W Szwecji Helsingborg wygrywa z The New Saints 2:0. Ze zwycięzcą tego spotkania zmierzy się drużyna, która awansuje do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z pary Śląsk - Buducnost.

godz. 19:45

Trawa na Stadionie Miejskim źle zniosła turniej Polish Masters.

godz. 19:30

Mimo że od ponad 45 minut bramy stadionu są otwarte bramy na trybunach zasiadają pojedyncze osoby.

Zobacz informacje związane z meczem Śląsk Wrocław - Buducnost Podgorica

Orest Lenczyk przed rewanżem: Czeka nas konfrontacja, z której musimy wyjść zwycięsko.

Śląsk Wrocław i Buducnost Podgorica ukarane przez UEFA

Mistrz Polski ma zapłacić 40 tysięcy euro kary, a kibice Śląska Wrocław dostali zakaz wyjazdowy. Buducnost Podgorica będzie nadzorowana przez UEFA oraz rozegra jeden mecz w pucharach bez udziału publiczności.

Transmisja meczu Śląsk Wrocław - Buducnost Podgorica

Rewanżowe spotkanie Śląska Wrocław z Buducnost Podgorica będzie transmitowane przez TVP. Relację będzie można również zobaczyć online.
Mecz Śląsk Wrocław - Buducnost Podgorica [BILETY, CENNIK]

25 lipca Śląsk Wrocław rozegra rewanżowy mecz z drużyną Buducnost Podgorica w w eliminacjach do Ligi Mistrzów na Stadionie Miejskim. Sprawdź ceny biletów.

Coroczna degrengolada mistrza Polski trwa - kibice krytycznie oceniają grę Śląska w Lidze Mistrzów

Śląsk Wrocław wygrał 2:0 z Buducnost Podgorica, ale "zęby bolały od oglądania".

Buducnost Podgorica - Śląsk Wrocław 0:2

Skrót pierwszego spotkania.

Barbarzyński doping i zachowanie na meczu Śląska Wrocław z Buducnost Podgoricą [wideo]

Zobacz oprawy kibiców z Wrocławia i Podgoricy z meczu w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Awantury kibiców w Podgoricy. Pobito rzecznika Śląska Wrocław

Sytuacja przed rozpoczęciem eliminacji Ligi Mistrzów w Podgoricy jest bardzo napięta. Fani Buducnost Podgorica zachowują się agresywnie wobec zawodników, kibiców oraz dziennikarzy z Polski.