Śląsk Wrocław Borussia Bramki, Skróty Meczu, Wideo

W środę, 6 sierpnia, Śląsk Wrocław przegrał na Stadionie Miejskim z Borussią Dortmund 0:3.

**Zobacz: [ŚLĄSK - BORUSSIA 0:3 [ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU]

Piłkarskie emocje sięgnęły zenitu. Śląsk Wrocław przegrał z Borussią Dortmund 0:3. W dziewiątej minucie meczu pierwszą bramkę dla gości strzelił Henrikh Mkhitaryan. Na 2:0 podwyższył w 19 minucie Ciro Immobile.

W 84 minucie dwójkową akcję Adriana Ramosa z Jonasem Hoffmanem wykończył ten pierwszy, który płaskim strzałem na krótki słupek nie dał żadnych szans bramkarzowi.

ŚLĄSK WROCŁAW - BORUSSIA DORTMUND [wideo]

Kuba Błaszczykowski po meczu Śląsk - Borussia

Sprawdź: Mecz Śląsk - Borussia we Wrocławiu [zapowiedź]

ŚLĄSK WROCŁAW - BORUSSIA DORTMUND. TRANSMISJA ONLINE, TV

Śląsk zagra z Borussią w ramach przygotowań niemieckiego zespołu do sezonu Bundesligi, która rusza pod koniec sierpnia. Z kolei wrocławianie w dwóch meczach nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy zdobyli trzy punkty. WKS wygrał 2:0 z Ruchem Chorzów i przegrał 1:4 z Pogonią Szczecin.

Czytaj: BILETY NA MECZ ŚLĄSK WROCŁAW - BORUSSIA DORTMUND

ŚLĄSK WROCŁAW - BORUSSIA DORTMUND. TRANSMISJA TV

Początek meczu Śląśk Wrocław - Borussia Dortmund o godz. 17. Spotkanie będzie można oglądać w Eurosporcie HD.

ŚLĄSK WROCŁAW - BORUSSIA DORTMUND. TRANSMISJA ONLINE

Transmisja meczu Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund będzie również dostępna w internecie na stronach oferujących streaming z wydarzeń sportowych.