Śląsk- Sevilla 0:5 [Wideo Z Meczu]

Mecz Śląska Wrocław z Sevilla FC odbędzie się w czwartek, 29 ...
Mecz Śląska Wrocław z Sevilla FC odbędzie się w czwartek, 29 ... Damian Mękal / damianmekal.pl
ŚLĄSK- SEVILLA. W czwartek (29 sierpnia) we Wrocławiu nie było cudu nad Wisłą. Mecz ŚLĄSK - SEVILLA zakończył się wynikiem 0:5. Zobacz wideo.

ZOBACZ: ŚLĄSK - SEVILLA, ZDJĘCIA Z MECZU, 29 SIERPNIA

Mecz Śląska Wrocław z Sevillą rozpoczął się 29 sierpnia o godz. 20.45 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Śląsk został rozgromiony, przegrał na własnym stadionie z Sevillą 0:5 i dzięki wynikom meczowym nie wejdzie do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Pozostaje jeszcze szansa w losowaniu szczęśliwego przegranego, które odbędzie się 30 sierpnia w Monako.

Śląsk miał wczoraj trudne zadanie. Po przegranym pierwszym meczu z Sevillą w Hiszpanii 1:4 musiał pokazać się z najlepszej strony. Niestety poniósł druzgocącą porażkę i przegrał 0:5. Mecz oglądało na widowni ok. 42 tys. kibiców.

ŚLĄSK - SEVILLA. ZOBACZ WIDEO - KIBICE

Śląsk - Sevilla. Wypowiedzi pomeczowe

Levy przed meczem Śląska z Sevillą

Trenerem Sevilli jest były szkoleniowiec Valencii. Najbardziej znany piłkarz tego klubu to Jose Antonio Reyes, który grał też w Arsenalu i Realu Madryt. Przypomnijmy, że pierwszy mecz Śląska z Sevillą zakończył się wynikiem, 1:4 dla hiszpańskiego klubu, mimo że po 16. minutach prowadzili 1:0. To tego wyniku odniósł się trener Stanislav Levy na konferencji przed rewanżowym meczem z Sevillą.

-  Ten wynik z Hiszpanii pokazuje, że nie mamy nic do stracenia. Wszyscy oczekują od naszych rywali awansu, ale my chcemy powalczyć przez 90 minut i zrobić wszystko, aby po meczu mieć czyste sumienie - powiedział w środę na konferencji prasowej trener Śląska Stanislav Levy.