Siatkarki Impelu Wrocław przegrały z Chemikiem Police [zdjęcia]

Marek Spisak
We wtorek (30 grudnia) siatkarki wrocławskiej drużyny zmierzyły się z drużyną z Polic w Hali Orbita. Niestety mecz zakończył się przegraną 0:3 (23:25, 21:25, 19:25).

Ostatni mecz w tym roku w ramach XIII kolejki Orlen Ligi nie był dobry dla Impelu. W składzie pojawiła się niespodziewanie Magda Gryka, u której przed świetami wykryto arytmię serca, jednak nie zaszkodziło jej to w dobrej grze. Mecz rozpoczął się od zdobywania punktu za punktem, pierwsza partia była zacięta. Jednak pierwszy set wygrały rywalki. Gorzej rozpoczął się drugi, Chemik ostatecznie zwyciężył 25 do 21. Trzeci set pomimo dobrego początku, również należał do dziewczyn z Polic.

Wynik: 0:3 (23:25, 21:25, 19:25).

Skład: Impel: Ptak (5), Kąkolewska (9), Cutura (5), Gryka (6), Topić (8), Kaczor (10), Sawicka (libero) oraz Mroczkowska (1), Kwiatkowska
Chemik: Werblińska (14), Bednarek-Kasza (10), Glinka-Mogentale (7), Bjelica (9), Veljković (11), Ognjenović (3), Zenik (libero) oraz Malagurski (2), Jagieło

Stary rok Impel zakończył na tarczy, co przyniesie Nowy Rok zobaczymy.Wszyscy sympatycy klubu i kibice życzą sukcesów.