Rozbici zagrywką

(DASZ)
WROCŁAW Siatkarze Gwardii przegrali w Jastrzębiu z Ivettem Borynią 0:3. Miejscowi kibice przez całe spotkanie gwizdali na Krzysztofa Janczaka, który miał kiedyś powiedzieć, że przeprowadza się ze wsi...

WROCŁAW
Siatkarze Gwardii przegrali w Jastrzębiu z Ivettem Borynią 0:3.

Miejscowi kibice przez całe spotkanie gwizdali na Krzysztofa Janczaka, który miał kiedyś powiedzieć, że przeprowadza się ze wsi... Jastrzębia do miasta Wrocławia. W całym meczu gwardziści mieli olbrzymie problemy z odbiorem zagrywki rywali. W pierwszym secie, przy stanie 14:14, zaczął serwować Przemysław Michalczyk i zdobył pod rząd aż dziewięć punktów. I nic dziwnego, że Ivett wygrał partię do 16. Podobny przebieg miały następne sety, przegrane do 18. Do ich połowy gwardziści byli blisko Jastrzębia, po czym kilka atomowych zagrywek rywala odbierało im chęć do gry.

KS Ivett Jastrzębie Borynia - Gwardia Wrocław 3:0 (16,18,18).
Ivett: Chudik, Nowak, Trocki, Gabrych, Michalczyk, Diwisz, Wójcik (libero) oraz Szczygieł, Pawłowski, Łuka. Gwardia: Kruk, Markiewicz, Śmigiel, Kurek, Krupnik, Janczak, Kwasowski (libero) oraz Reźniczek, Owczarski, Wojczuk.

Inne wyniki: Skra Bełchatów - Polska Energia Sosnowiec 3:1 (13,-20,17,27), Galaxia Częstochowa - PZU AZS Olsztyn 3:0 (25,22,15), Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle - NKS Nysa 3:0 (12,20,22), GTPS Gorzów - Morze Szczecin 1:3 (-23,23,-16,-28).

1. Galaxia 8 22 23:6
2. Jastrzębie 8 18 20:10
3. Skra 7 15 16:7
4. Mostostal 8 15 19:15
5. Sosnowiec 8 13 17:15
6. Olsztyn 8 9 15:18
7. Morze 8 9 12:19
8. Gwardia 7 7 11:18