Polecamy

Sznaucer miniaturowySznaucer miniaturowy to pies przyjacielski i towarzyski, nie należy jednak zapominać o jego charakterku, który objawia się m © https://www.istockphoto.com/LanceB
[3/9]

Rasy psów, które lubią koty: Tu nie sprawdzi się powiedzenie "żyć jak pies z kotem". Te rasy psów stworzą z kotami zgraną drużynę!

Sznaucer miniaturowy

Sznaucer miniaturowy to pies przyjacielski i towarzyski, nie należy jednak zapominać o jego charakterku, który objawia się m.in. tym, że psiak bywa uparty. W okiełznaniu tej cechy pomaga natomiast fakt, że sznaucer miniaturowy z przyjemnością się uczy i słucha poleceń swojego świadomego opiekuna. Tym samym, nawet z małego uparciucha można wydobyć czworonoga, który będzie w stanie żyć pod jednym dachem z kotem.

Te rasy psów lubią koty. Zgodnie ze stereotypami ludzie dzielą się na psiarzy i kociarzy, a co jeśli nie chcesz wybierać, a pod swój dach zamierzasz przygarnąć zarówno kota i psa? Aby uniknąć w swoich czterech ścianach scen rodem z filmu akcji, warto wiedzieć, które rasy psów są przyjazne i świetnie "dogadają się" nie tylko z opiekunem, ale ze wszystkimi domownikami, również tymi na czterech łapach. Sprawdź, które rasy psów lubią koty.

Najnowsze wiadomości

reklama