Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przeciwnik: Chrobry Głogów (12. w I Lidze)
Wynik:...

Raport z wypożyczeń piłkarzy WKS Śląsk Wrocław #7

Maciej Pałaszewski - Stomil Olsztyn (16. w I Lidze)

Przeciwnik: Chrobry Głogów (12. w I Lidze) Wynik: 0:2 Minuty: 25 Bramki / w rundzie: 0 / 0 Asysty / w rundzie: 1 / 1 Kartki: - Przeciwnik: GKS Katowice (14. w I Lidze) Wynik: 2-2 Minuty: 90 Bramki / w rundzie: 0 / 0 Asysty / w rundzie: 1 / 1 Kartki: - Doczekaliśmy się 90 minut dla Macieja Pałaszewskiego w rundzie wiosennej. To właśnie 21-letni pomocnik na przestrzeni ostatnich tygodni wyrobił sobie najlepszą pozycję spośród wypożyczonych do I Ligi. Gol Stomilu przeciwko GKS-owi padł za jego pośrednim udziałem. Jego wrzutka z rzutu wolnego sprawiła duże trudności Mariuszowi Pawełkowi, który upuścił piłkę pod nogi Mateusza Gancarczyka. Ten pewnie zamienił tę sytuację na bramkę.