Polecamy

Przyłbice, które stosowane są dla zapewnienia ochrony przez koronawirusem, są nieskuteczne! Liczne badania naukowe, eksperymenty, symulacje, a także przykłady z życia pokazują, że przyłbice są tylko wygodniejsze, ale niestety nie stanowią odpowiedniej bariery dla wirusa © Andrzej Szkocki/Polska Press
[1/9]

Przyłbice do wyrzucenia. Rząd zabrania stosowania, bo nie chronią przed koronawirusem

Przyłbice, które stosowane są dla zapewnienia ochrony przez koronawirusem, są nieskuteczne! Liczne badania naukowe, eksperymenty, symulacje, a także przykłady z życia pokazują, że przyłbice są tylko wygodniejsze, ale niestety nie stanowią odpowiedniej bariery dla wirusa.

POZNAJCIE DOWODY NA NIESKUTECZNOŚĆ PRZYŁBIC

Zobacz dowody. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNEChoć dotychczas nawet Główny Inspektorat Sanitarny oprócz noszenia maseczek dopuszczał przyłbice, to Ministerstwo Zdrowia zakazało tego typu "ochrony". Przyłbica jest bowiem nieskuteczna. Liczne badania naukowe, eksperymenty, symulacje, a także przykłady z życia pokazują, że przyłbice są tylko wygodniejsze, ale niestety nie stanowią odpowiedniej bariery dla wirusa. Najlepiej, gdy np. pracujemy w sklepie, aptece itd. nosić przyłbicę razem z maseczką. Wtedy chroni ona dodatkowo nasze oczy przed przedostaniem się wirusa.

Najnowsze wiadomości

reklama