Prezes marzyciel dmucha w balon

(WoK)
Jutrzejszym meczem z Tunezją (godz. 7) rozpoczynamy drugą rundę mistrzostw świata. Choć w pierwszej fazie turnieju nie straciliśmy żadnego seta, rywalizację w grupie E rozpoczynamy z drugiego miejsca.

Jutrzejszym meczem z Tunezją (godz. 7) rozpoczynamy drugą rundę mistrzostw świata.
Choć w pierwszej fazie turnieju nie straciliśmy żadnego seta, rywalizację w grupie E rozpoczynamy z drugiego miejsca. Fotel lidera zajmują Serbowie, którzy mają lepszy bilans małych punktów. A – zgodnie z regulaminem – to one mają decydujące znaczenie w przypadku tej samej liczby zwycięstw.

– Z wielką przyjemnością oglądam spotkania polskich siatkarzy i muszę przyznać, że z dużym spokojem. Widzę w ich grze oraz postępowaniu na boisku determinację i wolę walki. Powiem szczerze, że marzy mi się duży sukces na tych mistrzostwach. Mimo że najważniejsze mecze jeszcze przed nami, gdzieś wdziera się jakieś światełko i daje sygnał, że nasi chłopcy mogą osiągnąć w Japonii dużo – mówi prezes PZPS Mirosław Przedpełski. Oby to jego światełko nie zgasło ani we wtorek (mecz z Rosją), ani w środę (z Serbią).
Jutro biało-czerwoni zmierzą się z Tunezją (godz. 7, Polsat), która w grupie D zajęła czwarte miejsce z dwoma zwycięstwami – nad Kazachstanem (3:0) i Koreą (3:2). Przegrała natomiast z Rosją (0:3), Serbią i Czarnogórą (0:3) oraz Kanadą (2:3) – naszym niedzielnym rywalem.