Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Wrocławia. Konferencja "Kompetencje przyszłości – rozwój polskiej cyfryzacji"

Janusz Gajdamowicz
Janusz Gajdamowicz
Udział w konferencji „Kompetencje przyszłości – rozwój polskiej cyfryzacji”, organizowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zapowiedział Premier Mateusz Morawiecki.
Udział w konferencji „Kompetencje przyszłości – rozwój polskiej cyfryzacji”, organizowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zapowiedział Premier Mateusz Morawiecki. www.gov.pl
Udostępnij:
W piątek (27 maja) we Wrocławiu odbędzie się konferencja "Kompetencje przyszłości – rozwój polskiej cyfryzacji" organizowana przez Ministerstwo Cyfryzacji i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli: Premier Mateusz Morawiecki oraz Janusz Cieszyński, sekretarz stanu ds. cyfryzacji. "Gazeta Wrocławska" objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Konferencja, która odbędzie się w piątek (27 maja) we Wrocławiu będzie poświęcona bieżącym rozwiązaniom cyfryzacyjnym w perspektywie zarządzania regionalnego, a także perspektyw i możliwości w dziedzinie e-administracji.

Wydarzenie organizowane jest dla całego województwa dolnośląskiego, a w szczególności dla przedstawicieli samorządów i włodarzy miast, a także lokalnie zarządzających jednostkami gospodarczymi. Głównym jej celem jest przybliżenie bieżących rozwiązań cyfryzacyjnych i ich potencjału w gospodarowaniu regionem. Ponadto przedstawione zostaną plany i rozwiązania m.in. w dziedzinie e-administracji.

Konferencja rozpocznie się się w piątek, 27 maja, o godz. 9 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20). Udział w wydarzeniu zapowiedziały władze administracyjne i samorządowe województwa dolnośląskiego, a także liczni eksperci w dziedzinie cyfryzacji. O godz. 10 rozpoczną się panele tematyczne, a w godz. 13.30-16.30 odbędą się warsztaty specjalistyczne. Podczas konferencji jej uczestnicy będą mogli odwiedzić także stoiska przygotowane przez wystawców.

Szczegóły dotyczące wydarzenia i zapisy na konferencję można znaleźć TUTAJ - KLIK!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Kobiety w biznesie. Czy trudno im robić karierę?

Wideo

Materiał oryginalny: Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Wrocławia. Konferencja "Kompetencje przyszłości – rozwój polskiej cyfryzacji" - Gazeta Wrocławska

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie