5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Tomasz Bolt/Polska Press

Praca Wrocław. 10 zupełnie nowych ofert z zarobkami powyżej 10 tysięcy złotych!

KOORDYNATOR DZIAŁU SZKOLEŃ

Zakres obowiązków:
badanie, analizowanie i określanie potrzeb szkoleniowych osób i organizacji;
monitorowanie i ewaluacja szkoleń pod kątem zgodności z założonymi celami;
organizowanie szkoleń pod względem merytorycznym i logistycznym;
opracowuje plany, zakres i tematykę szkoleń.
Miejsce pracy:ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław
Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.00-16.00
Kontakt kandydatów z pracodawcą: osobisty
Oferta w sali: C

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000

Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Znajomość języków:
angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:
Doświadczenie w programowaniu,Zarządzanie projektami,programowanie PHP, bazy danych, Java Script, jQery, Symfony 2

Do kolejnych ofert przejdziesz za pomocą gestu, strzałki lub kursora.