MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
1 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Główny Specjalista ds. Ochrony Mienia (HMG)...

Praca w KGHM! Oto najnowsze oferty w Polskiej Miedzi. Poszukiwani fachowcy wielu specjalności. Zobacz listę!

Główny Specjalista ds. Ochrony Mienia (HMG)

Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów"
Komórka organizacyjna: Dział Bezpieczeństwa i Przeciwdziałania Stratom DS
Zakres obowiązków:

1. Ochrona obiektów HMG.
2. Nadzór nad realizacją umowy na ochronę obiektów HMG przez firmę ochraniającą.
3. Obsługa Infrastruktury Technicznej związanej z bezpieczeństwem obiektów HMG ( CCTV, SKD itp.)
4. Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:
Minimalne:

Wykształcenie: licencjat /wyższe magisterskie

ogólny staż pracy minimum pięć lat

prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe:

mile widziane doświadczenie pracy w Pionach Bezpieczeństwa

mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

praca w systemie zmianowym

dyspozycyjność