3 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Lubin...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca w KGHM. Miedziowy gigant ma ponad 50 wakatów na Dolnym Śląsku [LISTA OFERT]

Kierownik Działu Controllingu

Miejsce pracy: Lubin
Twój zakres obowiązków:

Aktywne uczestnictwo w określaniu operacyjnych i strategicznych celów Spółki, monitorowanie realizacji tych celów i wdrażanie działań korygujących.

Kierowanie procesem budżetowania oraz opracowywanie rocznych i wieloletnich planów Spółki.

Nadzór nad realizacją planów rzeczowych i finansowych Spółki oraz kontrola wykonania budżetu.

Uzgadnianie rzeczowych i finansowych planów w Grupie Kapitałowej.

Nadzór nad systemem sprawozdawczości wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Opracowywanie wszechstronnych analiz ekonomicznych oraz analiz efektywności projektów inwestycyjnych i nowych przedsięwzięć.

Przeprowadzanie analiz kształtowania się podstawowych wskaźników oraz wielkości ekonomicznych.

Analiza i raportowanie realizacji rocznych i wieloletnich planów Spółki i Grupy Kapitałowej.

Weryfikacja skuteczności i doskonalenie modelu kontrolingowego

Opracowywanie systemu analiz zewnętrznych i wewnętrznych zorientowanych na realizację celów Spółki.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

Rozbudowany system premiowania.

Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”, dopłaty do kolonii i obozów dla dzieci, karty multisport.

Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Dodatkowe wynagrodzenie – nagrodę branżową.

Dopłatę do dojazdów pracowniczych.

Abonamentową opiekę medyczną (również dla współmałżonków).

Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym.

Doświadczenie 3 -letnie na stanowisku kierowniczym.

Doświadczenie w zakresie zarządzania finansami.

Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, w tym MSSF.

Zdolność do działania pod presją czasu.

Mile widziana znajomość systemu ERP SAP.

język angielski na poziomie B1

Do kolejnych ofert przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu - jeśli oglądasz materiał na urządzeniu mobilnym. Pod ostatnim ze zdjęć - link do strony poprzez którą można aplikować.