Porażka Śląska W Meczu Z Zagłębiem [Foto]

wmFoto
wmFoto
Pierwszy gol dla Zagłębia padł w 31. minucie meczu. Mimo kilku dobrych akcji Śląska, to Zagłębie mogło cieszyć się z wyniku 2:0.

Więcej wiadomości sportowych znajdziecie w dziale Sport

Mecz rozegrano 28 października na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

Bohaterem pierwszej połowy spotkania był Michał Papadopulos. Kolejny gol padł w drugiej części meczu, a dokładnie na minutę przed jego zakończeniem. Strzelał Pawłowki, który już wcześniej dał o sobie znać zawodnikom Śląska Wrocław.

W ten sposób Śląsk Wrocław nie dał sobie szansy na wyjście na prowadzenie w tabeli. Kibicom po spotkaniu z Zagłębiem pozostaje wierzyć, że szybko nadrobią straty i wrócą do pełnej dyspozycji.