Popis Rooneya i Owena - Anglia lepsza w meczu sparingowym

(maz)
Wykorzystując przerwę na mecze barażowe o awans do mistrzostw świata, reprezentacje narodowe rozegrały spotkania towarzyskie. W najciekawszym pojedynku niedawni grupowi rywale Polaków – Anglicy – pokonali ...

Wykorzystując przerwę na mecze barażowe o awans do mistrzostw świata, reprezentacje narodowe rozegrały spotkania towarzyskie. W najciekawszym pojedynku niedawni grupowi rywale Polaków – Anglicy – pokonali Argentynę 3:2. Katem Argentyńczyków okazał się Michael Owen, który w ciągu trzech ostatnich minut meczu dwukrotnie strzałami głową pokonał bramkarza rywali, zapewniając zwycięstwo jedenastce Albionu.
Brazylia miała o wiele łatwiejsze zadanie. W wyjazdowym spotkaniu Canarinhos zaaplikowali Zjednoczonym Emiratom Arabskim aż osiem bramek. Ciekawie było także w Amsterdamie, gdzie Holandia niespodziewanie przegrała z Włochami 1:3.
Estonia, środowy rywal biało-czerwonych, wróciła z Finlandii z remisem 2:2.