Polar i wszystko jasne

red.
Zakrzowianie znowu liderem III ligi Piłkarze Polaru odnieśli już piąte zwycięstwo. Tym razem pokonali Promienia Żary 1:0. Była to jedna pewna wygrana, bo goście w ciągu 90 minut oddali zaledwie jeden celny strzał ...

Zakrzowianie znowu liderem III ligi

Piłkarze Polaru odnieśli już piąte zwycięstwo. Tym razem pokonali Promienia Żary 1:0. Była to jedna pewna wygrana, bo goście w ciągu 90 minut oddali zaledwie jeden celny strzał na bramkę gospodarzy.
Rozstrzygnięcie padło w 66 min. Adrian Budka otrzymał podanie z lewej strony od Edwina Kuszyka. Z kilku metrów najpierw uderzył nogą, bramkarz Promienia obronił. Potem poprawił głową, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Trzecia próba - znów głową - była skuteczna.
- Nie pamiętam, aby kiedykolwiek w taki sposób zdobył gola. Najważniejsze jest zwycięstwo. Gramy, bo chcemy zwyciężać. Nie patrzymy na tabelę - tłumaczył pomocnik rodem ze Zduńskiej Woli.
- Grałem we Wrocławiu z Polarem i Śląskiem. Więcej strzeleckich okazji stworzył zespół z Zakrzowa i nie ukrywam, że wywarł na mnie znacznie lepsze wrażenie - komplementował polarowców Krzysztof Pawlak, opiekun ekipy z Żar.
Nic dziwnego. Polar gra naprawdę ładną dla oka i skuteczną piłkę. Okazało się, że powrót do duetu Artur Nahajło - Ryszard Urbanek był strzałem w dziesiątkę.

Polar Wrocław 1
Promień Żary 0
do przerwy: 0:0.
Bramka: Budka (66). Sędziował: Piotr Szczerba (Sosnowiec). Żółte kartki: Ogórek, Boldt, Lis - Kowalczyk, Jędrzejewski. Widzów: 400.
Polar: Hryńczuk - Ogórek, Boldt, Gajowy, Imianowski - Kuszyk, Kalinowski, Hirsz (87 Hirsz), Budka (67 Lis) - Kołodziej (84 Zmyślony), Augustyniak (46 Anioł).