Pokochaj święta z Wrocław Fashion Outlet

Materiał powstał we współpracy z Wrocław Fashion Outlet
Zniżki na przedświąteczne zakupy, darmowe pakowanie prezentów – a dla niezdecydowanych karta podarunkowa. Trwa właśnie sezon bożonarodzeniowych rabatów nawet do –70% we Wrocław Fashion Outlet

– Tradycyjnie okres przedświąteczny to dni, w których szukamy niespodzianek dla naszych bliskich. Liczy się to, aby prezent odpowiadał pasjom czy zainteresowaniom obdarowywanej osoby, a na dodatek był pięknie zapakowany – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Dlatego z myślą o wszystkich, którzy chcą dokonać zakupów w naszym centrum przygotowaliśmy wyjątkowy punkt, w którym bezpłatnie zapakujemy wybrane u nas upominki.

Specjalna strefa Love Christmas działa w pobliżu salonu Le Creuset i restauracji Wasabi Sushi. Można w niej za darmo zapakować upominek kupiony u jednej z ponad 100 marek dostępnych w outlecie. W doborze odpowiednich ozdób pomogą nam fachowi doradcy. Dodatkowo klienci należący do Wrocław Fashion Club mogą liczyć na specjalne niespodzianki i możliwość personalizacji opakowanego prezentu. Co najważniejsze, zgodnie z duchem społecznej odpowiedzialności, do ozdabianych prezentów na Granicznej 2 używa się wyłącznie ekologicznych materiałów. Pakowanie prezentów odbywa się w godzinach pracy centrum.

Szukasz prezentu? Masz wybór

Chcesz zaczarować swoje wnętrze? Sprawić, że bożonarodzeniowe dania albo wypieki nabiorą nowego wymiaru? Przed świętami warto zajrzeć w szczególności do salonów Dajar, Le Creuset, Tchibo czy Tefal WMF, gdzie w outletowych cenach znajdziemy rozwiązania dla domu, które pozytywnie odmienią czas spędzony nie tylko przy stole ale też poświęcony na przygotowanie smakowitych potraw. Dzięki okazjom sięgającym do – 70% taniej kupimy także kreacje, którymi oczarujemy najbliższych, czy upominki, które niezależnie od tego, czy wręczone osobiście, czy przesłane, sprawią wiele radości.

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Nic straconego. Możesz ufundować komuś outletowe zakupy korzystając z karty podarunkowej Wrocław Fashion Outlet. Kupisz ją bezpośrednio w centrum bądź zamówisz w 100% online bez wychodzenia z domu.. Wystarczy wybrać dowolną kwotę od 30 do 1 000 zł i odwiedzić punkt informacyjny bądź wejść na stronę www.wroclawfashionoutlet.com – aby ucieszyć wybraną osobę wyjątkowym podarunkiem – wolnością wyboru.

Żeby zapewnić wszystkim klientom większy komfort przedświątecznych zakupów wrocławski outlet wydłużył czas pracy w dni handlowe grudnia do godz. 22:00. Wyjątkiem w nadchodzących dniach będzie Wigilia, czyli czwartek 24 grudnia. Tego dnia sklepy będą pracować do godz. 13:30. Warto pamiętać, że przedświąteczna niedziela, 20 grudnia, jest także dniem handlowym. Przed wizytą na Granicznej 2 we Wrocławiu warto poznać promocje dostępne w aplikacji Wrocław Fashion Club i na stronie www.wroclawfashionoutlet.com

Dodaj ogłoszenie