Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:1 (WYNIK, ZDJĘCIA)

JG, JU
Pogoń - Śląsk 1:1 (0:0), 26.07.2015
Pogoń - Śląsk 1:1 (0:0), 26.07.2015 Andrzej Szkocki/Polska Press Grupa
Śląsk Wrocław zremisował w Szczecinie z Pogonią 1:1 (0:0). W 58 minucie Łukasz Zwoliński posłał piłkę do bramki Pawełka. Gola dla Śląska zdobył w 73 minucie Robert Pich.

WKS miał ledwie dwa dni przerwy między niedzielnym spotkaniem w ekstraklasie a czwartkowym meczem w Lidze Europy. Do tego pół soboty zeszło na daleką podróż do Szczecina. Lekko zatem nie było. Tadeusz Pawłowski w wyjściowej jedenastce dokonał oczywiście kilku zmian (zrezygnował z obu bocznych obrońców - Dudu i Pawła Zielińskiego, dał szansę Kamilowi Dankowskiemu oraz Kamilowi Bilińskiemu), ale jego podopieczni po ostatnich porażkach (0:2 z IFK Goeteborg i 1:4 z Legią) dziś zdobyli tylko jeden punkt. W Szczecinie Remis: Pogoń - Śląsk 1:1.