Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Śląsk Wrocław vs Widzew Łódź

  Już w najbliższy poniedziałek 12 maja na wrocławskim stadionie odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Śląsk Wrocław vs Widzew Łódź Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Śląsk Wrocław vs Widzew Łódź? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Śląsk Wrocław vs Widzew Łódź, który odbędzie się już 12 maja na wrocławskim stadionie oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 7 maja włącznie. Warto jednak zgłosić się jak najszybciej! Głosowanie potrwa od 7 do 9 maja do godz 11.

  Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  WROCŁAW. ZDJĘCIE DNIA. Zdjęcie Wakacji 2018

  WROCŁAW. ZDJĘCIE DNIA. Zdjęcie Wakacji 2018

  Codziennie wybieramy jedno z Waszych zdjęć, które otrzymuje tytuł Zdjęcia Dnia. W związku z ogromnym zainteresowaniem akcją, postanowiliśmy stworzyć dla Was...

  Inne plebiscyty