Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Śląsk Wrocław vs Podbeskidzie Bielsko-Biała

  Już w najbliższy piątek 16 maja na wrocławskim stadionie odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Śląsk Wrocław vs Podbeskidzie Bielsko-Biała Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Śląsk Wrocław vs Podbeskidzie Bielsko-Biała? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Śląsk Wrocław vs Podbeskidzie Bielsko-Biała, który odbędzie się już 16 maja na wrocławskim stadionie oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 14 maja włącznie. Głosowanie potrwa od 13 do 15 maja do godz 11.

  Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

  Regulamin plebiscytu


  • Zobacz więcej

   Jula kibic od najmłodszych lat .

   1 miejsce

   Głosów: 2

  Ostatnie plebiscyty

  Makarony, pasty, nudle... Rozpoznasz je wszystkie? QUIZ

  Inne plebiscyty