Wybierz region

Wybierz miasto

  Patriotycznie Zakręceni Dolnego Śląska - FINAŁ

  Za nami głosowanie finałowe na Patriotycznie Zakręconych! Naszym celem jest promowanie współczesnego patriotyzmu oraz pozytywnych zachowań, mogących stać się inspiracją dla innych.

  Z tego powodu zgłosiliście do nas ludzi, dla których ich małe ojczyzny, ze swoją tradycją i historią, są powodem do dumy i miejscem, o które się dba. Po prostu.

  Honorowy patronat nad akcją objął prezydent RP Bronisław Komorowski. Do akcji dołączyły też znane osobistości, dla których korzenie i miejsce pochodzenia nie są bez znaczenia.


  Głosowanie trwało do 2 lutego do północy![/b]

  wLaureat z województwa dolnośląskiego, wyłoniony w głosowaniu internetowym, otrzyma w nagrodę statuetkę, proporczyk oraz dyplom Patriotycznie Zakręconego Internautów.

  Dodatkowo, specjalna komisja wybierze zwycięzcę, który w ramach nagrody otrzyma statuetkę i tytuł Patriotycznie Zakręconego Dolnego Śląska
  , a także zostanie zaproszony na wyjątkowe spotkanie w Kancelarii Prezydenta w Warszawie. W ramach wyjazdu, laureaci spotkają się także w redakcji z Rafałem Wąsowiczem, redaktorem naczelnym gazety Nasze Miasto oraz wspólnie zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego.

  Dziękujemy za głosowanie! Pokazaliście, że inicjatywy obywatelskie to działania godne promowania i naśladowania. Tak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  WROCŁAW. ZDJĘCIE DNIA. Zdjęcie Wakacji 2018

  WROCŁAW. ZDJĘCIE DNIA. Zdjęcie Wakacji 2018

  Codziennie wybieramy jedno z Waszych zdjęć, które otrzymuje tytuł Zdjęcia Dnia. W związku z ogromnym zainteresowaniem akcją, postanowiliśmy stworzyć dla Was...