Wybierz region

Wybierz miasto

  Najpopularniejszy sklep ze zdrową żywnością we Wrocławiu. Oto wyniki!

  Uwaga, uwaga! Poszukiwaliśmy wartościowego jedzenia bez zagęszczaczy i polepszaczy kolorów i smaku. Wybraliśmy poprzez głosowanie najpopularniejszy sklep ze zdrową żywnością we Wrocławiu.

  Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem - mawiał Hipokrates z Kos, ojciec medycyny. Jego następcy, mający do dyspozycji zaawansowane przyrządy i narzędzia (a nawet roboty), a także całą farmakologię z najlepiej przyswajalnymi suplementami diety przyznają mu rację. Najwięcej substancji odżywczych organizm przyswaja nie z tabletek, lecz z jedzenia. I wychodzi na to, że „lekarz leczy, a natura uzdrawia.” To kolejna złota myśl Hipokratesa, z którym nie sposób po ponad dwóch tysiącach lat nie zgodzić się – i to bez dyskusji!

  Wystarczy zatem jeść artykuły spożywcze świeże, jak najmniej przetworzone, bez dodatkowego cukru i litanii chemicznych dodatków E: barwników, konserwantów, przeciwutleniaczy i regulatorów kwasowości.

  Ale jak je znaleźć? Właśnie w naszym plebiscycie znaleźliśmy te najpopularniejsze sklepy!

  NAGRODY
  Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc dostaną kampanię reklamową w „Gazecie Wrocławskiej” oraz na portalu naszemiasto.pl, a także specjalne certyfikaty, poświadczające zwycięstwo w plebiscycie na najpopularniejszy sklep eko.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  [QUIZ] Czy mógłbyś zostać deweloperem? Sprawdź, czy zarobisz miliony

  Inne plebiscyty