Relaks w piwnym spa podoba się przede wszystkim paniom Relaks w piwnym spa podoba się przede wszystkim paniom

Relaks w piwnym spa podoba się przede wszystkim paniom. (© fot. Materiały prasowe.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bogata oferta browarów czeskich jest w stanie zadowolić nawet najwybredniejszych miłośników napoju z pianką - dlatego na piwne festiwale organizowane u naszych południowych sąsiadów ściągają tłumy gości. Także z Polski.

Oprócz zwiedzania browarów i degustacji ulubionego napoju, Czesi oferują przyjezdnym lokalne pyszności, atrakcyjny program muzyczny, konkursy i inne atrakcje. Na przykład piwną kąpiel w spa, uroków której zakosztować chcą głównie panie.

Okazja zabawy pod znakiem złocistego trunku trafia się już w przyszły weekend (6 - 7 sierpnia), w ramach 16. edycji festiwalu piwnego Bernard Fest w Humpolcu (ok. 100 km na południowy wschód od Pragi). Atrakcją numer jeden będzie zwiedzanie browaru Bernard. Oprócz tego przygotowano szereg imprez towarzyszących. Ten festiwal ma już ugruntowaną pozycję w kalendarzu piwnych imprez - każdego roku do Humpolca przyjeżdżają tysiące gości.

W niedzielę, 7 sierpnia warto skorzystać także z atrakcji Karkonoskiego Festiwalu Piwnego w Vrchlabí. Na odwiedzających czekają specjały kuchni czeskiej, przez cały dzień przygrywać będą zespoły muzyczne. Odważni będą mogli wziąć udział w wielu konkursach związanych z tematyką piwną (np. w zawodach na toczenie beczki z piwem i wielu innych).

Na tradycyjne święto piwa zaprasza także 21 sierpnia rodzinny browar Chodovar w Chodovej Planie, niedaleko Mariańskich Łaźni. Ci, którzy przybędą na teren browaru, będą mogli spróbować potraw kuchni staroczeskiej w restauracji Ve Skále, znajdującej się w pomieszczeniach byłych piwnic skalnych i odświeżyć się w prawdopodobnie największym na świecie piwnym spa.
Więcej informacji na:

www.bernard.cz

www.mesto-humpolec.cz

www.krkonosskepivnislav-nosti.cz

www.chodovar.cz

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!