Wysoka porażka piłkarzy rezerw Miedzi Legnica

Mateusz Różański
Drugi skład Miedzi, występujący w młodzieżowym zestawieniu, doznał dotkliwej porażki 1:6 w spotkaniu sparingowym z wiceliderem III ligi – Ślęzą Wrocław. Honorowe trafienie dla legniczan zaliczył Paweł Kulikowski.

Wrocławianie grali szybko i dokładnie, a na dodatek bezlitośnie wykorzystywali błędy podopiecznych Władysława Morocha. Już do przerwy gospodarze prowadzili 3:0, a po przerwie strzelili kolejne trzy bramki. H

Legniczanie przede wszystkim popełnili zbyt wiele błędów w obronie i kilka bramek sprezentowali rywalom błędami przed własnym polem karnym. Ślęza m.in. dwa gole zdobyła po rzutach karnych.

źródło: Miedź Legnica