Piłka nożna: Śląska Wrocław przerał z Jagiellonią

Paweł Kucharski
W towarzyskim meczu rozegranym w Gutowie Małym piłkarze Śląska Wrocław przegrali z Jagiellonią Białystok 1:2.

Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Na trafienie Macieja Makuszewskiego bardzo szybko odpowiedział Cristian Diaz, ale ostatnie słowo należało do Jagiellonii. Wynik spotkania ustalił w 65 minucie Ermin Seratlić.

To był pierwszy sparing WKS-u w obecnym okresie przygotowawczym. Zaraz po końcowym gwizdku sędziego ekipa Śląska spakowała się i ruszyła w drogę powrotną do Wrocławia. We wtorek wojskowi udadzą się na zgrupowanie do Chorwacji.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:2 (0:0)
Bramki: Makuszewski (54), Seratlić (65) - Diaz (56).
Śląsk: Żukowski - Dudu, Pawelec, Abramowicz, Szuszkiewicz - Alexandre, Peroński, Dudek, Jezierski - Gancarczyl, Staszewski.
II poł.: Gikiewicz - Wołczek, Celeban, Pietrasiak, Spahić - Ćwielong, Elsner, Mila, Sobota - Szewczuk, Diaz.