Piąte urodziny Vertigo Jazz Club & Restaurant - tydzień pełen atrakcji!

nnb
Czas płynie bardzo szybko. Chociaż w Vertigo Jazz Club & Restaurant zatrzymał się w latach dwudziestych. To tutaj możecie Państwo posłuchać koncertów wrocławskich i nie tylko muzyków jazzowych. Spróbować wyśmienitej amerykańskiej kuchni i porozmawiać z barmanem. Poza murami na ul. Oławskiej 13 wszystko pędzi do przodu a tutaj możecie złapać oddech i cieszyć się każdą chwilą. Miesiąc luty, każdego roku to wielkie święto dla tego jazzowego klubu. W lutym bowiem obchodzone są urodziny tego wyjątkowego miejsca.

Pierwszy raz drzwi zostały otwarte 15 lutego 2015. Od tego czasu prawie codziennie Vertigo zaprasza na koncerty jazzowe, bluesowe, jak i na rozrywkę pod znakiem teatru improwizowanego „Improkracja”.

W tym roku swoje święto piątych urodzin Vertigo rozpoczyna od 09 lutego koncertem dla najmłodszych fanów muzyki jazzowej. Koncert zaprezentuje Zuza Rzeczkowska – wokal i Przemek Michalak – perkusja, razem z zespołem towarzyszącym. Podczas tego koncertu pierwszy raz zostanie przedstawiona, specjalnie napisana bajka o krasnalu „Vertigusiu”, który wita gości przed wejściem do lokalu.

12 lutego w ramach urodzinowych obchodów odbędzie się koncert JazzBlaster. Zespół wydał dwa albumy w wydawnictwie V-Records. 15 lutego, czyli w dniu urodzin Vertigo Jazz Club & Restaurant zagra zespół, który powstał specjalnie po to żeby występować na scenie lokalu - Vertigo Band, pod dyrekcją wokalistki Natalii Szczypuły. 15 lutego ulicami Wrocławia pojedzie również Urodzinowy Jazz Tramwaj Vertigo, na pokładzie którego spotkacie Państwo zespół Pawła Nienadowskiego. Cały urodzinowy tydzień zamknie koncert grupy JazzPospolita 16 lutego o godzinie 20:00. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z najnowszej płyty grupy: „Przypływ”. W poniedziałek 17 lutego w klubie odbędzie się również konkurs barmański: Charytatywne Starcie Barmańskie, w ramach którego barmani z całego Wrocławia będą startować w konkursie aby wspierać Fundację Cząstka Ciebie.

…każde urodziny naszego klubu to dla nas wielkie przeżyci i święto, które daje nam wiele radości z tego co robimy…

mówi Manager Artystyczny klubu Piotr Karwat.

Zapraszamy na piąte urodziny Vertigo Jazz Club & Restaurant

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie