Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:2

Wojtas WuWu
Wojtas WuWu
Śląsk zremisował na wyjeździe.

W meczu sędziował Marek Karkut z Warszawy, na stadionie Piasta było około 2500 widzów.

Spotkanie było bardzo emocjonujące. Po pierwszej połowie górą był zespół trenera Tarasiewicza po bramce Sotirovica po pierwszych 45 min był wynik 0:1.
Po zmianie stron nastąpiła szybka odpowiedź gospodarzy, Sebastian Olszar trafił dwukrotnie w '48 oraz '52 minucie.

Śląsk wziął się za obrabianie strat - udało się Tomaszowi Szewczukowi w 68 minucie.
Patrząc na aktualną tabelę zdobyty punkt w Gliwicach mocno zbliża Śląsk, aby utrzymał się w Ekstraklasie.

W przedostatniej kolejce Śląsk znowu jedzie gościnnie na Górny Śląsk do Wodzisławia