MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 zł do 8 000 zł...
fot. Paweł Dubiel / Polska Press

Nowe oferty pracy we Wrocławiu z zarobkami powyżej 5 tysięcy złotych [OFERTY PAŹDZIERNIK 2022]

INŻYNIER BUDOWNICTWA

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 zł do 8 000 zł

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny (umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia)

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Drobnera 10 - biuro oraz miejsca prowadzonych inwestycji

Zakres obowiązków:
- nadzór, kierownictwo nad projektami deweloperskimi,
- koordynacja branżowa na budowie,
- koordynacja zamówień i dostaw materiałów,
- rozliczanie podwykonawców.

Wymagania: Wykształcenie: wyższe - inżynier budowy, staż pracy: min. 5 lat na podobnym stanowisku, uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, wielozadaniowość, sumienność, uczciwość, zaangażowanie.

Kontakt: Flatlet Sp. z o. o., Bolesława Drobnera 10/206, 50-257 Wrocław, tel. 606 229 412, e-mail: [email protected]