4 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 18 000 zł...
fot. Unsplash.com

Nowe oferty pracy we Wrocławiu. Tutaj można nieźle zarobić! [STAWKI]

STARSZY AUDYTOR IT

Wynagrodzenie brutto: 18 000 zł

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków:
Wnoszenie wiedzy informaycznej do projektów IT Risk Assurance.
Skoncentrowanie się na wykorzystaniu technologii i narzędzi informatycznych do celów audytów finansowych.
Pomoc w ocenach bezpieczeństwa aplikacji IT.
Definiowanie i przeprowadzanie procedur audytu IT w celu oceny wykorzystania braków w aplikacjach, systemach lub bazach danych.
Wykonywanie testów IT dla wielu aplikacji.

Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek wykształcenia Inżynieria Elektryki i Elektrotechniki, staż pracy 3 lata i 10 miesięcy w międzynarodowej korporacji, znajomość języka angielskiego, poziom: komunikatywny w mowie i piśmie.

Miejsce pracy: Wrocław

Sposób aplikowania: za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy, ul. Gliniana 20/22, sala B, 50-525 Wrocław, nr tel. 71 77 01 681

Zobacz na kolejnych slajdach, nowe oferty pracy we Wrocławiu razem z podanym wynagrodzeniem. Przejdziesz dalej za pomocą strzałek, gestów na urządzeniu mobilnym lub myszki