Niepokonani!

(ML)
WROCŁAW Wspaniała passa Turowa przedłużona. Po zwycięstwie ze Stalą w Stalowej Woli 77:73 zespół ze Zgorzelca ma już na koncie 9 wygranych z rzędu. Początek spotkania nie zapowiadał wielkich emocji.

WROCŁAW

Początek spotkania nie zapowiadał wielkich emocji. W Stalowej Woli Turów prowadził w 8 min. już 24:7. Z biegiem czasu spotkanie się jednak wyrównało i Stal powoli odrabiała straty. Po trzech kwartach z pokaźnej przewagi Turowa nie został już nawet punkcik - Stal przejęła inicjatywę i wygrawała 59:58. W czwartej odsłonie lider pokazał jednak klasę. Przez 7 minut podopieczni trenera Czesława Dasia zdobyli 12 punktów nie tracą jednocześnie ani jednego kosza i prowadząc 70:59 zapewnili sobie końcowy sukces. Tym samym Turów odniósł 9 zwycięstwo z rzędu i pewnie prowadzi w drugoligowej tabeli.

* Stal Stalowa Wola - Turów Zgorzelc 73:77 (14:26, 19:16, 26:16, 14:19).
Stal: Jagódka 19, Czerwonka 12, Malcherczyk 10, Milewski 7, Ożóg 7, Rzegocki 6, Bielń 5, Janus 4, Pydych 3.
Turów: Lewandowski 19, Nowak 18, Mordzak 11, Zabłocki 11, Czerniak 6, Skowroński 5, Żak 3, Samiec 2, Wilas 2.