Nie mogli marzyć

(ZJ)
POLKOWICE Piłkarze Górnika Polkowice pewnie pokonali 3:1 Hetmana Zamość i mają już tylko cztery punkty straty do liderującego Świtu Nowy Dwór Maz. Polkowiczanie od pierwszego gwizdka ostro zaatakowali i już w 7 ...

Polkowiczanie od pierwszego gwizdka ostro zaatakowali i już w 7 minucie po dokładnym dośrodkowaniu Zbigniewa Szewczyka Radosław Jasiński zdobył pierwszego gola. Szybko strzelony gol chyba uśpił gospodarzy. W 36 minucie Hetman bodaj jedyny raz w spotkaniu zaatakował mądrze i dokładnie, a Paweł Gamla wykorzystując podanie Davora Tasicia i niezdecydowanie Arkadiusza Żyluka nieoczekiwanie doprowadził do wyrównania. Po przerwie podopieczni Mirosława Dragana ostro zabrali się do pracy zamykając gości w iście hokejowym zamku. Drugi gol padł po rzucie karnym. Bartłomiej Majewski sprytnie zagrał w obrębie pola karnego do Tomasza Moskala. Polkowicki napastnik przedłużył piłkę widząc, a ta trafiła w rekę zaskoczonego Rafała Wagi. Po chwili Tomasz Salamoński wykorzystał jedenastkę. Końcowy wynik ustalił Moskal finalizując akcję Majewskiego. - Hetman nie miał prawa marzyć o cudzie, ponieważ nie osiąga się korzystnych rezultatów stwarzając przez 90 minut tylko jedną sytuację pod bramką rywala. Cieszy mnie, że z każdym meczem gramy coraz spokojniej, pewniej - powiedział po meczu Mirosław Dragan.